StairBOX - pomiar stopnic

StairBOX - nowy, elektroniczny pomiar stopni

Odciążenie Stolarza na najtrudniejszym odcinku pracy.

StairBOX od Flexijet jest urządzeniem elektronicznym, do pomiaru schodów betonowych w czasie wielokrotnie krótszym niż konwencjonalne metody.

Wszystkie dane z pomiaru są przejmowane przez łatwe w użyciu oprogramowanie. W ten sposób zapisywane są informacje takie jak liczba i kształt stopni wraz z wymiarami elementów takich jak podstopień, nosek stopnia oraz wybrany materiał.

 

Kilka ruchów wskaźnika i kształt stopnia jest przeniesiony do komputera.

29abb0e1cbDane są przenoszone do ebooka za pomocą połączenia Bluetooth w czasie rzeczywistym i od razu są wyświetlane na ekranie - wszystko widzimy bardzo wyraźne i w związku z tym nie można niczego nie można przeoczyć.

 

 

StairBOX software działa w dwóch głównych trybach pracy

Pomiar punktów (obrazek po prawej) jest wskazany do pomiarów prostokątów. Tu zaznacza się tylko punkty, które potem są łączone prostymi liniami. Linia czoła (o którą opiera się głowica) oraz nosek są wyliczane automatycznie. Oraz pomiar konturu (obrazek po lewej) przydatne przy pomiarze złożonych, zabiegowych lub łukowych form. W tym trybie wskaźnik pokazuje dane nieprzerwanie rysując kontur na ekranie.

Pomiar - seria punktów  Pomiar - punkty

Można używać obydwóch typów pomiaru w każdym momencie, a także kombinacji obu trybów, tak żeby nawet najtrudniejszy kształt zabrał tylko kilka sekund. Pomiary które zajmują godziny we Flexijet StairBOX zajmują tylko minuty i są zebrane z bardzo wysoką precyzją.

 

 

Poniżej film, który wszystko wyjaśnia (wer ang.)

 


Go to top
 
2014 @ FLEXIJET.PL - Informacja handlowa: 603 914 554 .:. Usługi pomiaru: 601 79 68 67 - INFO(at)FLEXIJET.PL 
   [formularz kontaktowy]