Przenieś zwymiarowaną przestrzeń do komputera.

Efektywne pomiary dla nowicjuszy i specjalistów. Rysuj mierząc, mierz rysując.. słowem mierz i rysuj za jednym zamachem.

Flexijet - urządzenie

Z Flexijet 3D każdy jest w stanie szybko, efektywnie wziąć pomiar. Jedno rozwiązanie dla wielu branż i zawodów.
Nie trzeba się martwić o błędne czy niedokładne wymiary. Niczego nie trzeba notować w zeszycie - rezultat widoczny jest od razu na ekranie i zapisany jednym kliknięciem. Flexijet jest łatwy w użyciu. Przy braniu pomiaru można zapomnieć o takim ekwipunku jak rusztowanie czy drabina. Można zmierzyć np. umeblowany pokój bez przesuwania mebli.
Krzywe, łuki, kąty to nie problem. Wszystko można zmierzyć szybko i precyzyjnie. Jednocześni Flexijet może zadziałać też w drugą stronę -> pokaż laserem miejsce do instalacji lub punkt do wiercenia otworu ;)

 

  Flexijet - laserowy pomiar

 

 

Flexijet 3D wyposażony jest w oprogramowanie FlexiCAD 2.0 - podczas pracy widzidzimy wszystkie pomiary na ekranie, zmieniamy kolory linii i łuków, układamy poszczególne detale w katalogi.. potem po powrocie z budowy do biura wszystko jest jasne i przejrzyste. Mamy pewność, że nic nie zosatało pominięte .. zwłaszcza jak budowa jest kilkaset km od naszej firmy.

 

banner

Zalet Flexijet 3D nie da się pokazać na demonstracji na kawałku łukowej ścianki - tę pracę wykona każde konkurencyjne urządzenie. Flexijet wykaże swoje zalety jeżeli pomiar jest trudny, jest dużo detali .. inne systemu nie mają zintegrowanego oprogramowania. Wyniku pomiaru nie widać "online", we Flexijet cały czas widzimy efekty pracy i ryzyko pomyłki jest minimalne.

 

pomiar schodów betonowych

 

Najlepszy sposób na sprawdzenie możliwości Flexijet 3D - umówmy się na prawdziwej budowie! Za jednym zamachem zademonstrujemy oraz wykonamy pomiar z projektem.
Lub daj nam znać, zapiszemy Twoje dane i w najbliższym terminie zaprosimy Cię na pomiar, który będzie w pobliżu!
Zobacz Usługi Pomiaru

 

Tylko jedna osoba potrzebna do pomiaru Tylko jedna osoba potrzebna do pomiaru     Łatwe i szybkie w użyciu Łatwe i szybkie w użyciu, bez konieczności poziomowania statywu  
Pomiar bez ograniczeń Pomiar bez ograniczeń - 360o w pionie i poziomie, począwszy od punktu pionowo pod statywem   Bez zgubionych i zapomnianych wymiarów Bez zgubionych i zapomnianych wymiarów (z budowy oddalonej o 700km ;)  
Obliczanie powierzchni i objętości Obliczanie powierzchni i objętości natychmiast po pomiarze   eksport AutoCAD lub CNC Możliwa dalsza obróbka w innych programach typu AutoCAD lub na maszynach CNC  
bez konieczności szablonów Bez konieczności szablonów   sprawdzenie w 3D Natychmiastowa kontrola i graficzne sprawdzenie

 
           

 Flexijet dla wielu branży

 

Go to top
 
2014 @ FLEXIJET.PL - Informacja handlowa: 603 914 554 .:. Usługi pomiaru: 601 79 68 67 - INFO(at)FLEXIJET.PL 
   [formularz kontaktowy]